Wataha pełni księżyca

Jeśli masz grę FeralHeart,i lubisz wycie do księżyca, to forum jest idealne dla ciebie.

Ogłoszenie

Zapraszamy! Link do naszej mapki na feralheart --->http://www.mediafire.com/?ub9vv2zn2609h15

#1 2013-01-20 18:50:56

kacia

Administrator

Zarejestrowany: 2013-01-13
Posty: 8
Punktów :   
IMMIĘ: Lili
Płeć: Samica
Ranga: Beta
Partner/ka: Brak
Kolor: Biało-czarna

Historia kaci-Lili Beta

Lili immię nadała mi je matka i ojcec  gdyż urodziłam się  na lili wodnej (kwiecie).Gdy się urodziłam i już umiałam chodzić to stało sie coś strasznego mojom rodzine zabito i całom watahe.To byli ludzie zabili wilki a mnie wzieli do niewoli.Uczyli mnie zabijać wszytko i wszytkich.Żeby wyglądała grozniej to mnie zarfarbowali na biało,niestety nie da się tego zmyć.Potem dali mi obroże brazoletki i przebili  mi uszy.Gdy dorosłam uciekłam od nich i żyjem na wolności lecz to co pozostało z nauki i ciągłego wkuwania że wilki,psy inne zwierzęta czeba zbijać pozostało i też została mi obroża,brazoletki w kolce i kolczyki,Jestem lili dwó kolorowa czarno-biała,zło-dobro,biały kolor symbolizuje u mnie dobra a czrany zło.Zabija wszytkie wilki,jest wredna zła miściwa bezlitosna,ale gdy się ją pozna jest miła i sympatyczna.Lili już nie ufa nikomu nawet wilkowi czemu a tak:"Lili już uciekała  i wilk jej chciał pomuc więc mu uwierzyła ale jednak to był podtęp gdyż to był wilk który pilnował innych wilków i psów które były w niewoli to nie był do konća czysty wilk i od tej pory nie ufa nikomu".Jej oczy są ciekawe gdyż mają ciekawy kolor ten kolor jest żadki u wilków.Lili jest ciekawa wleczna potrafi bornic innych,jeśli im ufa.Lili wydaje się być bez serca jednak niech cię nie myli jej zachowanie i wygląnd.Jej ulubionym zajeciem oprócz zbijania i zecania się jest leżenie lub bieganie.Lili kocha przygody,lepiej jej nie denerwować.Jej ulubione miejsce to niby jaskinia niby tunel pod rzekom lubi tam myśleć uważa tą  jaskinie za swój dom.Ponoć nie jest zwykłym wilkiem gdyż jej rany szybko sie zarastajom a gdy jest pełnia znikają zaraz jak je ma.


Duży pies wielkie łapy,wycie i życie  bez  granic!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.piekielko.pun.pl www.polishsquad.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl www.naukarch.pun.pl www.zonline.pun.pl