Wataha pełni księżyca

Jeśli masz grę FeralHeart,i lubisz wycie do księżyca, to forum jest idealne dla ciebie.

Ogłoszenie

Zapraszamy! Link do naszej mapki na feralheart --->http://www.mediafire.com/?ub9vv2zn2609h15

#1 2013-01-24 16:20:20

Leo

Świeży wilk

Zarejestrowany: 2013-01-16
Posty: 4
Punktów :   
IMMIĘ: Lucas.
Płeć: Samiec.
Ranga: Omega.
Partner/ka: Brak.
Kolor: Biały.

Historia Lucasa.

Urodziłem się w watasze  śnieżnych wilków , w piękną błękitną pełnię księżyca. Kiedy ów krąg górował na niebie  matka wydała mnie na świat. Podobno kiedy mój ojciec niósł mnie aby pokazać watasze , otworzyłem oczy i spojżałem na księżyc.Wtedy promień srebrnego światła padł na dotychczas małe błękitne ślepia , a te zaświeciły jego blaskiem i tak już zostało. W nocy me oczy wydają się świecić blaskiem księżyca. Żyliśmy szczęśliwie... Wśród ludzi krążyła legenda iż wilk o ,, Księżycowych oczach" potrafi uzdrawiać (wśród nas nikt o tym nie słyszał). Pewnego dnia wybrałem się wraz z rodziną na polanę. Owa polana znajdowała się niedaleko wioski ludzi ,ale o tej porze nikt nie chodził drogą znajdującą się obok niej. Tym razem jednak było inaczej. Pewien myśliwy postanowił skrócić sobie drogę przechodząc tą ścieżką.Zauważył nas... Wyjął broń i....              Tylko ja przeżyłem.  Od tamtej pory unikam  nie tylko ludzi ale  i wilków.

Ostatnio edytowany przez Leo (2013-01-24 21:08:22)


Człowiek człowiekowi jest wilkiem. - Nie całuj jeśli nie kochasz, nie mów że kochasz, jeśli kłamiesz. Bo gdy odejdziesz, ten ktoś zaszlocha, a Ty nie wiesz, jak mu serce złamiesz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zonline.pun.pl www.naukarch.pun.pl www.polskiziomserwer.pun.pl www.piekielko.pun.pl www.menadzer2009zuzel.pun.pl